OnlineAplikacjeCineman

Cineman Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Cineman
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
412

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowe filmy
  • Sprawne działanie
Minusy:
  • Oferta mogłaby być większa

Cineman jest serwisem VOD oferującym dostęp do filmów. Użytkownik może obejrzeć blisko 1000 filmów, które zostały wygodnie skategoryzowane pod względem gatunku, daty premiery oraz jakości.  Użytkownicy mogą sprawdzić jakie filmy pojawią się w przyszłości do wypożyczenia. Obok produkcji hollywoodzkich nie brakuje kina artystyczne do dostępnego w kategorii CintemaArt. Działanie serwisu można sprawdzić w zakładce CinemanFree, zawierającym darmowe produkcje. Filmy są dostępne w języku polskim.

 

Większość filmów dostępnych jest za kilkuzłotową opłatą. Dzięki możliwości wykupienia pakietów możesz obniżyć cenę filmu do 0,99 zł za film. Oferta składa się np. z pakietu 20 filmów, które możesz obejrzeć w ciągu 30 dni za 19,90 zł. Płatność można przeprowadzić kartą kredytową lub przelewem bankowym.

 

Katalog filmów składa się z polskich i zagranicznych produkcji. Część materiałów jest dostępna w jakości HD 720p. Jeśli nie wiesz czy twoje łącze internetowe jest w stanie uruchomić przesyłanie filmu, możesz wykonać test jakości HD. 

 

Cineman, podobnie jak większość serwisów VOD wymaga zainstalowanej aplikacji Microsoft Silverlight. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0