OnlineAplikacjeCiufcia

Ciufcia Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
HanBright SA
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
437

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Interaktywność
Minusy:
  • Z racji dużej multimedialności serwis obciąża łącze

Ciufcia jest interaktywnym serwisem internetowych stworzonym w konwencji platformy dla najmłodszych. W skład usługi wchodzą gry dydaktyczne, zabawy językowe i konkursy z nagrodami. Serwis jest przeznaczony dla dzieci w wieku 2 - 6 lat. 

 

Ciufcia składa się z kilkuset zabaw językowych i gier edukacyjnych rozwijających dziecko pod katem językowym, ruchowym, muzycznym, matematycznym, przyrodniczym czy interpersonalnym. Serwis składa się z trzech głównych segmentów - wagonów kolejki. 

 

Wagon Maluchy jest dedykowany dzieciom w wieku 2-3 lat. Starszaki został przystosowany dla dzieci w wieku 4 - 6 lat. Wagon Przygody skupia w sobie materiały odpowiednie dla dzieci od 2 roku życia do 6. Gry i zadania, które znalazły się w serwisie zostały stworzone przy współpracy z psychologami i nauczycielami.  Są to m.in. gry o porach roku, zwierzętach, znakach drogowych, uczące siadania na nocniku, zakręcania kranu czy zachęcające do mycia zębów.

 

Zaletą serwisu Ciufcia jest multimedialny interfejs, pełny kolorów i animacji. Serwis jest bezpieczny od nieodpowiednich treści, nie wyświetla reklam, które mogłyby być nieodpowiednie dla dzieci.  Ciufica nie jest serwisem darmowym. Tylko część materiałów jest bezpłatna, za resztę trzeba zapłacić w postaci abonamentu. Ciekawym rozwiązaniem, znanym z gier Free to Play, jest system zarabiania wirtualnej waluty. Dziecko za zabawę w Ciufci zbiera diamenty, za które może odblokować dostęp do płatnych gier. W serwisie organizowane są również konkursy z nagrodami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0