OnlineAplikacjeClicknUpload

ClicknUpload Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
ClicknUpload
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
354

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa
  • Szybkość pobierania
Minusy:
  • Brak rozbudowanych opcji prywatności

ClicknUpload jest serwisem hostingowym pozwalającym na szybkie wysyłanie i pobieranie plików z chmury. Dostęp do pliku można uzyskać po otrzymaniu odnośnika lub za pośrednictwem e-maila. Użytkownik może udostępniać pliki dla wszystkich internautów lub prywatne, dedykowane określonym odbiorcom. 

 

Odnośnik może być zabezpieczony hasłem lub przekazany na wybranych przez nas adres e-mail. Serwis daje możliwość wysyłania wielu plików jednocześnie. ClicknUpload nie posiada wyszukiwarki plików, więc jeśli nie podzielisz się z kimś unikalnym łączem do twojego pliku, nie uzyska go. Wysyłanie plików może być przeprowadzane dwoma metodami: za pomocą tradycyjnego mechanizmu opartego na HTML lub Flash, gdzie użytkownik wybiera plik z dysku lub za pomocą rozwiązania Remote URL, dzięki któremu można udostępnić plik na ClicknUpload, który jest już umieszczony w Internecie. 

 

Cechą ClicknUpload jest brak rozbudowanych opcji premium i ograniczeń. Usługa gwarantuje wysokie prędkości wysyłania i pobierania danych, a rozpoczęcie procesu ściągania następuje automatycznie. 

 

Serwis ClicknUpload ma angielski interfejs, ale wysłanie pliku sprowadza się do kilku kliknięć. Korzystanie z usługi jest darmowe. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0