OnlineAplikacjeCooklet Search

Cooklet Search Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strony WWW
Producent:
Cooklet Search
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
429

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetny mechanizm
Minusy:
  • Nie wszystkie przepisy odnajdziemy w ramach Cooklet Search

Cooklet Search to polskojęzyczna wyszukiwarka przepisów, która została stworzona z myślą by zdetronizować potentata wyszukiwania, firmę Google, w dostarczaniu najlepszych wyników z dziedziny przepisów. 

 

Dzięki specjalizacji tematyki, Cooklet Search daje niezwykle trafne wyniki na podane hasła wyszukiwania. Serwis posiada prosty interfejs wykonany w kulinarnym stylu. Użytkownik pików o wpisaniu frazy, orzymuje listę wyników, z dużymi zdjęciami i dokładną informacją z jakiego miejsca w sieci pochodzi dany odnośnik. Lista wyników jest ograniczona do blogów i stron kulinarnych, więc nie otrzymamy haseł z wikipedii czy stron ogólnotematycznych. Pozwala to na szybsze odnalezienie interesującego nas przepisu.  Serwis pozwala m.in. na wyszukiwanie potraw na bazie składników, co ułatwia znalezienie przepisu z myślą o wykorzystaniu tego, co mamy w danej chwili w lodówce. Do wyszukiwarki można dodać nawet kilka składników, a serwis pokaże te przepisy, w których dane elementy łączą się. 

 

Wyszukiwarka Cooklet Search to jedna z usług wchodząca w skład serwisu Cooklet.com, dającej dostęp do przepisów kulinarnych na PC i platformach mobilnych. Wyszukiwarka nie ogranicza się do wyświetlania danych z Cooklet – eksploruje również inne zakamarki internetu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: joe Najs one!