OnlineAplikacjeCreately

Creately Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Creately
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wiele aplikacji
  • Funkcjonalność
Minusy:
  • Niewielka liczba diagramów w wersji darmowej (5)

Creately to usługa działająca całkowicie w chmurze, dająca dostęp do narzędzia pozwalającego na tworzenie diagramów, schematów i map myśli. Narzędzie możemy uruchomić w oknie przeglądarki i rozpocząć projektowanie samodzielnie lub w kooperacji z innymi. 

 

Serwis oferuje standardową bazę obiektów, które są najczęściej wykorzystywane w projektowaniu diagramów: są to różnego rodzaju figury geometryczne, strzałki, kreski, gwiazdki itd. Nie brakuje dużych możliwości dodawania tekstu oraz importowania plików graficznych. Rozpoczęcie pracy z Creately ułatwia duża biblioteka szablonów oraz przykładowych diagramów stworzonych przez społeczność (ponad 100 tys. projektów).

 

Program posiada wsparcie dla wielu formatów m.in. plików z Microsoft Visio, Adobe Illustrator oraz Inkscape. Gotowe diagramy można eksportować do formatów PDF, CDML (domyślny format aplikacji Creately), SVG, PDF oraz PNG.

 

Użytkownik może posiadać darmowe konto lub plan płatny przygotowany z myślą o użytkowniku indywidualnym lub pracy grupowej np. w firmach czy zespołach naukowych. Darmowa odmiana daje możliwość prowadzenia jednego projektu i przechowywania 5 publicznych diagramów. Nie ma również wszystkich opcji eksportu i importu oraz została objęta ograniczeniem udostępniania do trzech osób.

 

Creately wyróżnia się brakiem konieczności rejestracji.  Pozwala to na szybkie przetestowanie możliwości programu, jednak część opcji jest wyłączona (m.in. eksport). Creately to nie tylko aplikacja działająca w oknie przeglądarki. Możliwe jest wykorzystywanie narzędzie bez połączenia z internetem np. przez aplikacje dla Google Chrome. Creately jest również dostępne w Google Apps, FogBugz, Confluence i Jira.  Program w każdej wersji jest w stanie synchronizować się z innymi urządzeniami dając dostęp do diagramów zapisanych na koncie użytkownika bez względu na platformę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0