OnlineAplikacjeDataFile

DataFile Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
DataFile
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
385

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duży rozmiar pojedynczego pliku
Minusy:
  • Niska prędkość pobierania bez konta Premium

DataFile to serwis hostingujący pliki, którymi użytkownik może się dzielić z innymi internautami. 

 

Przy użyciu serwisu można dzielić się nawet ogromnymi plikami - do 30 GB. Użytkownicy kont premium mogą przesyłać 30-gigabajtowe pliki, natomiast osoby nieopłacające abonamentu mają ograniczenie do 10 GB. Pliki można wysyłać przez przeglądarkę, torrent, FTP oraz zdalnie. Na serwer można wysyłać pliki różnych formatów. Dane są zabezpieczone, a serwis nie posiada wyszukiwarki plików znajdujących się na kontach. 

 

Wersja Premium, poza większym rozmiarem pojedynczego pliku, daje również gwarancję, że plik nie zostanie usunięty po 30 dniach, tak jak w przypadku Free. Poza tym, DataFile Premium daje możliwość pauzowania pobierania, ściągania wielu plików jednocześnie i osiągania dużej prędkości pobierania. Konta Premium mają ograniczenia transferu - od 1 TB do 6 TB w zależności od długości abonamentu.

 

DataFile może być wykorzystywane jako magazyn plików lub jako narzędzie do dzielenia się dużymi plikami ze znajomymi np. archiwami zdjęciowymi czy filmowymi. Serwis jest dostępny w angielskiej i rosyjskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0