OnlineAplikacjeDeezer

Deezer Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Deezer
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duża biblioteka utworów
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Funkcje mobilne tylko dla najdroższego abonamentu

Słuchanie legalnej muzyki przez przeglądarkę? Deezer to jedna z aplikacji dla miłośników muzyki, którzy chcą mieć dostęp do ogromnej bazy muzycznej w domu i poza nim. Serwis działa na przeglądarkach internetowych, urządzeniach mobilnych, telewizorach oraz multimedialnych radiach samochodowych. 

 

Deezer daje dostęp do 30 milionów piosenek zarówno mało znanych wykonawców, jak i prawdziwych gwiazd w swoim gatunku. Biblioteka utworów jest bardzo duża i składają się na nią pełne albumy opatrzone okładką. Jakość utworów sięga wartości 320 kbps, co gwarantuje dobry odsłuch. 

 

Każdy wykonawca posiada swoją kartę główną, w której znajdziemy jego biografię, najpopularniejsze utwory i dyskografię. Użytkownik może dodać muzykę do swoich playlist oraz komentować działalność zespołu. Funkcja obserwowania wykonawców pozwala być na bieżąco z ich dokonaniami – w przypadku wydania nowego singla czy płyty, zostaniemy poinformowani o tym w naszym profilu. Użytkownicy mogą wyszukiwać nowych wykonawców, grających podobną muzykę dzięki zakładce Podobni wykonawcy w profilu każdego artysty.

 

Deezer wymaga rejestracji. Nie posiadając konta możemy przesłuchać tylko 30 sekund utworu. Po założeniu darmowego konta Discovery możemy przez pół roku korzystać z serwisu bez ograniczeń. Po tym czasie, Deezer daje dostęp do słuchania muzyki 2 godziny miesięcznie. Abonament Premium kosztujący 9,99 zł miesięcznie daje dostęp do serwisu w przeglądarce bez limitów i reklam. Abonament Premum+ kosztujący 19,99 zł miesięcznie pozwala również na korzystanie z funkcji mobilnych serwisu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0