OnlineAplikacjeDepositFiles

DepositFiles Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
DepositFiles
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
323

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Stabilność serwerów
  • Wygoda przesyłania plików
Minusy:
  • Brak aplikacji na komputer do kontroli plików, takiej jaką posiada Dropbox lub OneDrive

DepositFiles to serwis pozwalający na przechowywanie różnego rodzaju plików (zdjęć, archiwów, materiałów wideo, dokumentów). Pliki można przechowywać tylko dla siebie lub udostępnić w postaci linka dla znajomych czy przyjaciół.


W ramach darmowej usługi DepositFiles otrzymasz 25 GB przestrzeni w dysku wirtualnym DepositStorage, którą możesz wykorzystać na przechowywanie swoich danych. Serwis ma ograniczenie wielkości pliku – do 2 GB. Przesłane dane nie mają określonego czasu utrzymywania się na serwerze – nie zostaną usunięte, jeśli nie łamią praw autorskich. W ramach usługi odnajdziemy DepositGallery, narzędzie służące do tworzenia galerii z przesłanych na serwer zdjęć.
Pliki można wysyłać za pośrednictwem FTP, narzędzia umieszczonego na stronie (opartego na technologii Flash) oraz funkcji zdalnego wysyłania. Każdy użytkownik może wykorzystać aplikacje na PC, iOS i Androida nazwaną DepositFiles Filemanager, która pozwala w prosty sposób wysyłać wiele plików na serwer.


W DepositFiles możesz wykupić komercyjny pakiet Gold, usuwający reklamy, dając dostęp do menedżera pobierania oraz zapewniający brak ograniczeń dotyczących pobierania plików.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0