OnlineAplikacjeDesura

Desura Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Desura
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
408

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wsparcie dla modów
  • Ciekawa biblioteka gier
Minusy:
  • Nieco archaiczny interfejs
  • Brak polskiej wersji

Desura to platforma udostępniająca różnorodne gry pecetowe na Windowsa, Linuksa i Maki. W odróżnieniu od innych usług, Desura stawia na gry niezależne – od niewielkich twórców, a nawet pojedynczych deweloperów, którzy tworzą gry garażowo. 

Desura daje łatwiejszy dostęp do sprzedaży swoich gier niż np. Steam czy Origin. Z tego względu, biblioteka gier jest nieco inna niż u konkurentów. Wiele gier jest niedostępnych nigdzie indziej, jednak Desura posiada również produkcje większych producentów takie jak Mount & Blade czy Amnesia: The Dark Descent. W ofercie są zarówno gry wyceniane na 1 – 2 euro, jak i droższe tytuły. W bibliotece znajdziemy również darmowe produkcje freeware. Poza grami indie, Desura posiada kategorię modyfikacji, czyli modów. W odróżnieniu od Steama, gdzie mody są dodatkiem, Desura traktuje jako ważny element swojej oferty. Oczywiście, mody można samemu wyszukiwać w Internecie, ale dzięki prezentowanej usłudze, jest to znacznie łatwiejsze. 

Serwis jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej. Wokół serwisu zorganizowana jest społeczność graczy fascynujących się w grach niezależnych. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0