OnlineAplikacjeDiigo

Diigo Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Diigo, Inc
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
363

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ogromna funkcjonalność
  • Wygodna działania
Minusy:
  • Brak aplikacji na Windows Phone 8

Diigo to rozbudowane narzędzie pozwalające na organizację pracy w internecie – pozwala na przechowywanie notatek, zaznaczanie cytatów i archiwizowanie artykułów z Internetu. Program współpracuje z każdą z liczących się przeglądarek: Firefox, Chrome, Safari, Internet Exploler oraz Maxthon oraz tabletami i telefonami.

 

Aplikacja posiada w pełni funkcjonalne narzędzie do tworzenia tzw. żółtych karteczek z ważnymi dla nas informacjami. Poza tym, program może być wykorzystany do zapisywania cytatów, zdjęć, linków, na które natrafimy surfując w internecie. Serwis przenosi je do bazy danych, więc nie musisz martwić się, że strona przestała działać lub została usunięta – w archiwum twojego konta Diigo znajdziesz wszystko, co zaznaczyłeś. 

 

Zasada działania jest prosta – przeglądasz internet w jednej z przeglądarek lub na urządzeniu mobilnym. Spodobało Ci się zdjęcie, albo potrzebujesz zapisać jakiś fragment tekstu – zaznaczasz go i przenosić do Diigo.  Od tego momentu informacja w postaci tekstu, bądź zdjęcia jest przechowywana na serwerze i masz do niej dostęp z każdego urządzenia umożliwiającego łączenie się z Internetem. 

 

Diigo w podstawowej wersji jest dostępne za darmo, jednak posiada pewne ograniczenia – możesz zapisać maksymalnie 30 stron internetowych oraz zaznaczyć 1000 fragmentów tekstu rocznie. Ograniczenie dotyka również opcję robienia screenów z ekranu oraz zapisania zdjęć – wynosi również 30 plików. Płatne subskrypcje wyceniona na 20 – 40 dolarów rocznie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0