OnlineAplikacjeDraw.io

Draw.io Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
JGraph
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
494

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa
  • Polska wersja
  • Duża liczba obiektów
  • Wiele formatów plików

Draw.io jest narzędziem online służącym do tworzenia diagramów. Aplikacja może zostać wykorzystana do projektowania schematów technicznych czy diagramów przestawiających plan pracy. 

 

W bibliotece programu znajdują się różnego rodzaju figury geometryczne i grafiki prezentujące ludzi, chmury czy strzałki. Obok tradycyjnie wyglądających obiektów, Draw.io ma również ikony i obiekty znane z różnych interfejsów graficznych m.in. iOS6, iO7 czy Android.  W diagramach można również wykorzystywać zdjęcia urządzeń np. iPada czy iPhone'a.

 

Diagramy można zapisywać w najpopularniejszych formatach graficznych: PNG, JPG, GIF oraz SVG i dokumentach PDF, HTML oraz XML. W diagramach można osadzać dokumenty HTML, IFrame, oraz elementy z Google Docs i Google Sites. Diagram można również wydrukować wprost z aplikacji. 

 

Aplikacja Draw.io umożliwia zapisywanie diagramów w pamięci przeglądarki, na dysku lub w usłudze chmurowej - Google Drive lub Dropbox.

 

Draw.io jest całkowicie darmową aplikacją zbudowaną w oparciu o technologię Google przez JGraph. Serwis jest bezpłatny, gwarantuje prywatność, stabilność działania i spore możliwości. Do tego aplikacja jest dostępna w wielu wersjach językowych, w tym po polsku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0