OnlineAplikacjeDropcanvas

Dropcanvas Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Dropcanvas
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
320

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Łatwość udostępniania plików
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Dropcanvas zostało stworzone z myślą o jak najprostszym dzieleniu się plikami. Usługa nie posiada wielu funkcji, ale daje możliwość wysłania pliku na serwer jednym ruchem myszki. 

 

Wystarczy zaznaczyć plik na dysku, który chcemy wysłać i przenieść do na ekran strony Dropcanvas, metodą przeciągnij i upuść. Wysyłanie pliku rozpocznie się automatycznie, a po zakończonym procesie, użytkownik otrzyma odnośnik do pobranego pliku.  W najprostszej wersji, Dropcanvas nie wymaga rejestracji, jednak użytkownik może założyć darmowe konto, dające możliwość zarządzania udostępnionymi plikami. Darmowa wersja oferuje 1 GB przestrzeni w przypadku konta anonimowego oraz 1 GB transferu dziennie. Po  3 dniach pliki są usuwane. Darmowy, zarejestrowany użytkownik może liczyć na 5 GB przestrzeni i 5 GB transferu, a pliki będą przechowywane 14 dni. Przy płatnych abonamentach, kosztujących od 3,99 do 9,99 dolarów miesięcznie, pliki nie sa usuwane.

 

Warto zaznaczyć, że serwis nie posiada reklam, a jego interfejs jest niezwykle prosty i przejrzysty. Usługa jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0