OnlineAplikacjeDropmysite

Dropmysite Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Dropmysite Pte Ltd
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Innowacyjny pomysł
Minusy:
  • Brak darmowej wersji usługi

Dropmysite to specyficzna platforma sieciowa, której celem jest stworzenie bezpiecznej kopii strony internetowej. 

 

Serwis został pomyślany w taki sposób, że dzięki po podaniu danych dostępowych do FTP, bazy danych i konta pocztowego, całość danych może zostać przetransferowana na serwery Dropmysite. W zależności od wybranego abonamentu przestrzeń dyskowa może mieć od 10 do 100 GB. 

 

Dropmysite może być wykorzystany jako narzędzie do tworzenia kopii bezpieczeństwa. Użytkownik może skonfigurować kalendarz tworzenia kopii zapasowych, jak również samodzielnie tworzyć kopie. W przestrzeni serwisu może być przechowywane nawet 30 wersji tej samej bazy. Pliki można bez problemów pobrać na swój dysk komputerowy. 

 

Dropmysite pozwala nie tylko na tworzenie kopii bezpieczeństwa, ale również może zostać wykorzystane do szybkiej i bezproblemowe zmiany hostingu. Po przekopiowaniu danych witryny na Dropmysite możesz je zaimportować na nowy serwer. 

 

Dużą uwagę usługa poświęca bezpieczeństwo. Pliki przesłane na Dropmysite są szyfrowane 256-bitowym systemem AES. Pliki są przechowywane na serwerach Amazon S3 (Amazon's Simple Storage Service). Jednym dostęp do przeniesionych plików ma właściciel konta. 

 

Dropmysite nie posiada darmowego planu, ale można skorzystać z 30 dniowego okresu testowego. Serwis jest dostępny w angielskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0