OnlineAplikacjeEgoFiles

EgoFiles Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
EgoFiles.com
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Możliwość wysyłania do 100 plików jednocześnie
  • Możliwość płatności za konto Premium za pośrednictwem Bitcoin
Minusy:
  • Ograniczenie do 100 kb/s dla darmowego użytkownika

EgoFiles to jeden z popularniejszych serwisów oferujących możliwość wysyłania plików na serwer w celu późniejszego rozpowszechnienia np. w gronie znajomych. Użytkownik w celu wysłania plików musi posiadać darmowe konto w serwisie, które uprawnia do wgrania setek plików o wielości nieprzekraczającej 2 GB każdy. Jednocześnie możliwe jest zlecenie przesłania aż 100 plików. Upload może odbywać się za pośrednictwem strony www lub programu FTP. Ciekawym dodatkiem jest funkcja Remote Upload, dająca możliwość przesłania na serwery Egofiles plików obecnych na konkurencyjnych serwisach takich jak turbobit, bitshare, letitbit, mediafire czy putlocker. Liczba hostingów jest bardzo szeroka, więc funkcjonalność Remote Upload jest bardzo duża.

 

Jeśli będziemy udostępniać pliki, które wyślemy na serwer, musimy liczyć się ze standardowymi ograniczeniami dla użytkowników darmowych, które są charakterystyczne dla niemal wszystkich serwisów hostingowych. Prędkość pobierania jest ograniczona do 100 kb/s; niemożliwe jest ściąganie więcej niż 1 pliku jednocześnie. Poza tym, rozpoczęcie pobierania nastąpi po 60 sekundach od otworzenia odnośnika. Nie ma również możliwości wznawiania niedokończonego pobierania. Wszystkie ograniczenia zostają wyłączone w chwili gdy użytkownik posiada aktywne konto Premium kosztujące 19 zł za 30 dni (są dostępne również krótsze i dłuższe pakiety). Płatność za pełny dostęp można zlecić SMS-em, przelewem lub za pośrednictwem cyfrowej waluty Bitcoin. 

 

EgoFiles wyróżnia się dużą stabilnością i bezproblemowym działaniem, a panel zarządzania wysłanymi plikami jest niezwykle czytelny: nie ma problemu z usuwaniem plików czy obserwowaniem statystyk ściągnięć.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0