OnlineAplikacjeEskaGO

EskaGO Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Grupa Radiowa TIME
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
588

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Przyjazny interfejs
  • Scrobblowanie z Last.fm
Minusy:
  • Brak materiałów VOD

EskaGO to platforma multimedialna pozwalająca na odtwarzanie stacji radiowych oraz oglądanie telewizji.

 

W ofercie znajduje się kilkanaście tematycznych stacji radiowych należących do koncernu mediowego będącego właścicielem Eski. Poza stacjami radiowymi (m.in. Eska, Eska Rock, Radio Plus, VOX FM), w prezentowanej aplikacji online możemy oglądać kanały telewizyjne: edukacyjny Fokus TV, VOX Music TV, WAWA TV oraz Polo TV, prezentujące muzykę disco polo.  Użytkownik może dodawać kanały do ulubionych i "lajkować", dzięki integracji z Facebookiem. Może również sprawdzić jakie stacje słuchają lub oglądają znajomi.

 

W przeciwieństwie do wielu innych serwisów oferujących stacje radiowe, odtwarzacz ze stacją nie otwiera się w niewielkim oknie przeglądarki. W EskaGO player zajmuje całe okno przeglądarki i posiada listę utworów, które są na playliście. Wraz z wykonawcą i tytułem wyświetlane jest zdjęcie artysty. Serwis współpracuje z Last.fm, umożliwiając włączenie scrobblowania, czyli zbierania statystyk o odsłuchanych utworach.

 

Serwis jest dostępny za darmo, bez wymogu rejestracji. Możliwe jest pobranie aplikacji mobilnej na iPhone, Android oraz telewizory Smart TV. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0