OnlineAplikacjeF-Secure Online Scanner 5.2

F-Secure Online Scanner 5.2 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
F-Secure Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.17 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
716

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Aplikacja jest darmowa
  • Brak reklam
  • Proste działanie
  • Polska wersja
Minusy:
  • Zerowe możliwości konfiguracji skanowania

F-Secure Online Scanner to skaner antywirusowy online pozwalający na błyskawiczne sprawdzenie zagrożeń, które mogą czyhać na twoim dysku twardym. Program jest dostępny w polskiej wersji językowej dla komputerów z systemem XP SP3 oraz nowszych. 

 

Aplikacja online F-Secure Online Scanner wymaga pobrania 4,17-megabajtowego pliku, który umożliwia uruchomienie skanowania. Oczywiście, jest to aplikacja niewymagająca instalacji i niezostawiająca śladu w systemie. Po uruchomieniu programu należy potwierdzić regulamin usługi i rozpocząć skanowanie. 

 

F-Secure Online Scanner wykrywa wirusy, trojany, rootkity i inne zagrożenia, które mogą spowodować stratę danych lub spadek wydajności komputera. Skaner bazuje na rozwiązaniach znanych z tradycyjnych programów antywirusowych F-Secure - F-Secure Anti-Virus, F-Secure Internet Security, choć jego funkcjonalność została ograniczona do wykrywania i usuwania wirusów. 

 

F-Secure Online Scanner nie może zastąpić tradycyjnego programu antywirusowego, gdyż nie zapewnia stałej ochrony przed zagrożeniami, jednak jeśli podejrzewamy, że nasz komputer jest zainfekowany lub chcemy co jakiś czas dokonać skanowania bez instalacji antywirusa, to dzieło firmy F-Secure będzie dobrą i całkowicie darmową propozycją. Program działa na systemach od Windows XP SP3 do najnowszego Windowsa 8.1.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0