OnlineAplikacjeFileFactory

FileFactory Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Gameworld Industries Pty Ltd.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Funkcja zdalnego przesyłania plików
Minusy:
  • Darmowe konto tylko z prędkością 150 kb/s

Chcesz podzielić się plikiem ze znajomymi lub innymi internautami? Jedną z ciekawych propozycji jest FileFactory, oferujący swoje usługi od 2005 roku.


Dużą zaletą FileFactory jest intuicyjny i nowocześnie zaprojektowany interfejs. Pliki można przesyłać metodą przeciągnij i upuść lub tradycyjnie – wybierać pliki w okna eksploratora systemowego. Niestety, interfejs jest dostępny tylko w języku angielskim i niemieckim.


Usługa jest przystosowana do przesyłania plików przez klienta FTP (tylko dla użytkowników Premium) oraz funkcję zdalnego uploadu – wystarczy podać do 50 linków, każdy w oddzielnym wierszu. Serwis sam poradzi sobie z pobraniem plików i wysłaniem ich do konta FileFactory. Maksymalny rozmiar pliku to 2 GB.


W swojej podstawowej wersji, usługa jest darmowa, ale funkcje Premium stanowią wyraźną część całej oferty. Wykupując subskrypcję otrzymujesz 1 TB miejsca na pliki, zwiększoną prędkość pobierania plików z innych kont, funkcję automatycznego rozpoczynania pobierania oraz wznawiania spauzowanych pobrań. Darmowy użytkownik nie ma takich ułatwień i może przechowywać pliki tylko 90 dni na dysku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0