OnlineAplikacjeFileShark

FileShark Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
FileShark
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
412

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Atrakcyjny interfejs
  • Możliwość udostępniania przez FTP
  • Duża przestrzeń dyskowa
Minusy:
  • Pliki są usuwane po 30 dniach w przypadku wersji darmowej

FileShark to polski serwis oferujący przestrzeń dyskową, którą można wykorzystać na udostępnianie plików. Serwis gwarantuje nielimitowaną prędkość pobierania i ogromną przestrzeń na pliki. Po darmowej rejestracji, FileShark daje 5000 GB miejsca. 

 

Pliki można przechowywać na prywatnym koncie i nie dzielić się z inymi lub rozsyłać znajomym odnośniki do pobrania określonych przez nas plików, więc serwis może być wykorzystany jako magazyn danych w chmurze, albo narzędzie do udostępniania. 

 

Zarządzanie plikami odbywa się w panelu użytkownika - w każdej chwili można udostępnić komuś link lub usunąć. Pliki są automatycznie usuwane po 30 dniach w przypadku darmowego konta. Jeśli chcesz by pliki na FileShark nie były usuwane po tym okresie, konieczne jest wykupienie abonamentu Premium, który kosztuje od kilku do kilkudziesięciu złotych. Abonament na miesiąc to wydatek 17 zł. 

 

Poza zniesieniem ograniczenia dotyczącego przechowywania pliku, FileShark Premium daje zwiększa prędkość pobierania, pozwala na ściąganie wielu plików jednocześnie i wznawianie przerwanego pobierania. Nie ma również konieczności oczekiwania na rozpoczęcie pobierania. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0