OnlineAplikacjeFireDrive

FireDrive Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
FireDrive
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
512

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wysoka prędkość pobierania i wysyłania
  • Duże możliwości darmowego użytkownika
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

FireDrive to jeden z najciekawszych serwisów pozwalających na udostępnianie plików. 

 

Serwis wyróżnia się dużymi prędkościami pobierania oraz małą ilością ograniczeń dla osób, które mała bezpłatne konto. Możliwe jest przesyłanie na serwer FireDrive  plików o wadze do 1 GB. Podczas pobierania i przesyłania plików nie ma ograniczeń prędkości, co jest ewenementem wśród platform hostingujących. Darmowy użytkownik ma 20 GB przestrzeni dyskowej.

 

Darmowe konto może zostać rozszerzone do wersji Pro, która pozwala na zwiększenie rozmiaru jednego pliku do 5 GB i przestrzeni dyskowej do 1 TB lub nieograniczonej wielkości. Poza tym, zwiększone jest bezpieczeństwo plików oraz dostęp – również z platform mobilnych. Serwis pozwala na streaming. Jeśli użytkownik udostępni film w formie pliku wideo (np. avi) to możliwe jest obejrzenie go bez pobierania na dysk. Warto odnotować, że serwis nie wprowadza rygorystycznych ograniczeń na przestrzeń dyskową – użytkownik może przesyłać tyle plików, ile chce. 

 

FireDrive  to serwis dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej, jednak interfejs jest intuicyjny. Plik można grupować w folderach, a udostępnianie plików znajomym jest proste. FireDrive  posiada podstawowe funkcje sortowania plików.

 

Uwaga: Serwis wcześniej nazywał się PutLocker. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0