OnlineAplikacjeFlockDraw beta

FlockDraw beta Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
FlockDraw
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
400

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowe
  • Możliwość kooperacji
Minusy:
  • Mała liczba narzędzi

FlockDraw to alternatywa dla prostych edytorów grafiki w formie programu komputerowego. Prezentowane narzędzie jest oferowane w formie aplikacji działającej w chmurze. 

 

W FlockDraw może rysować za pomocą myszki. Pasek narzędzi ma zbliżone funkcje jak Paint. W odróżnieniu od tego narzędzia, nad jednym obrazkiem może pracować grupa osób, które mogą się porozumiewać na czacie. Gotowe rysunki można udostępniać na Facebooku czy Twitterze, zapisać na dysku lub wydrukować. Rysunkami możemy się dzielić z innymi użytkownikami FlockDraw i publikować je w galerii, gdzie głosami użytkowników wybierane są najlepsze dzieła.

 

Program ma angielski interfejs użytkownika, ale pasek narzędziowy jest niezwykle czytelny dzięki dużym ikonom informującym o specyfice danego narzędzia (pędzel, gumka, wypełnienie, linia, okno tekstu czy kształty). 

 

Użytkowanie FlockDraw nie wymaga posiadania konta, dzięki czemu uruchomienie edytora zajmuje dwa kliknięcia. Dla większych możliwości, można założyć konto, które jest całkowicie darmowe. 

 

FlockDraw nie posiada modelu premium. Dostęp do wszystkich opcji jest całkowicie bezpłatny, nie ma ograniczeń czy dodatkowych funkcji dla osób płacących abonament. Twórcy utrzymują się z reklam wyświetlanych pod edytorem. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0