OnlineAplikacjeFontStruct

FontStruct Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Rob Meek
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
316

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowe
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

FontStruct jest darmowym narzędziem do tworzenia własnych krojów czcionek stworzony przez sklep sprzedający licencje na użytkowanie czcionek, FontShop. Aplikacja pozwala na szybkie zaprojektowanie własnych wzorów przy użyciu narzędzia online. 

 

Aplikacja jest dostępna w oknie przeglądarki. Użytkownik otrzymuje dostęp do narzędzia, które pozwolą za pomocą myszki zaprojektować litery. Proces projektowania odbywa się na dużym powiększeniu, co daje duże możliwości samodzielnego nakreślania kształtu każdej liter. W bibliotece aplikacji znajduje się szereg wzorów i szablonów, które można modyfikować np. nadając określone zaokrąglenia liter. Każdą literę można edytować piksel po pikselu, a dzięki podglądowi na żywo, widać każdą zastosowaną zmianę. 

 

Podczas projektowania można korzystać ze skrótów klawiaturowych ułatwiających pracę. Praca może odbywać się w karcie przeglądarki lub w trybie pełnoekranowym. Interfejs jest modyfikowalny - możliwe jest ustawienie narzędzi w taki sposób, by dostęp do nich był jak najbardziej intuicyjny. 

 

FontStruct wypełnia niszę wśród programów graficznych dostępnych online. Aplikacja oferuje pakiet narzędzi i funkcji idealnych do tworzenia czcionek. Dzięki temu, że narzędzie jest całkowicie darmowe, można je gorąco polecić każdemu kto chce spróbować swoich sił w projektowaniu liter. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0