OnlineAplikacjeForeca

Foreca Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Foreca Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa
  • Atrakcyjna prezentacja
Minusy:
  • Interfejs mógłby być bardziej intuicyjny

Międzynarodowy serwis pogodowy Foreca posiada szczegółowe informacje dotyczące warunków atmosferycznych we wszystkich krajach świata: od Polski, przez USA, Egipt, aż po Nową Zelandię czy Sudan.

 

Serwis oferuje informacje dotyczące aktualnej pogody oraz długoterminowe prognozy – do 10 dni włącznie. Dzięki mapom możemy sprawdzać jaka będzie pogoda w określonym miejscu o wybranej godzinie; korzystać z tradycyjnych map oraz z tych stworzonych przy użyciu zdjęć satelitarnych. Na informacje pogodowe składają się informacje o temperaturze, ciśnieniu, opadach, zachmurzeniu oraz sile i kierunku wiatru. Przy określaniu trafności informacji pogodowych, można skorzystać z funkcji TravelCam, dającej dostęp do kamery rozlokowanych w wielu miejscach świata, w tym w polskich miastach.

 

Informacje pogodowe w Foreca są prezentowane w formie atrakcyjnych dla oka rysunków i wykresów. Serwis jest po polsku, nie wymaga rejestracji czy opłacania składki abonamentowej za użytkowanie. Program jest dostępny w oknie przeglądarki, jednak przygotowano również aplikację (Forecaweather), która jest dostępna na Windows Phone, iOS oraz Android.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0