OnlineAplikacjeGG dysk

GG dysk Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
GG Network S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
320

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Integracja z komunikatorem
Minusy:
  • Tylko 5 GB przestrzeni

GG dysk to usługa dodatkowa komuniaktora GG, która daje możliwość przechowywania plików w chmurze. Użytkownik ma do dyspozycji prywatne konto, zabezpieczone hasłem, o pojemności 5 GB. 

 

Za pomocą GG dysk uzytkownik może dzielić się plikami – zdjęciami, dokumentami czy projektami. Rozmiar jednego pliku nie może przekroczyć 2 GB. Pliki można przechowywawać przez długi czas i mieć do niech dostęp z każdego komputera wyposażonego w internet. Pliki można kategoryzować jako: publiczne, dla znajomych oraz prywatne. GG dysk posiada dodatkowe opcje ułatwiające dzielenie się galeriami zdjęć.

 

Dostęp do GG dysk ma każdy posiadać numeru GG. Jest to usługa bezpłatna, nieposiadająca możliwości zwiększenia przestrzeni przez wykupienie płatnych planów. 

 

Dostęp do GG dysk można otrzymać z poziomu przeglądarki lub przez wykorzystanie aplikacji mobilnych: Android, Windows Phone, Symbian i iOS. Do dysku można mieć dostęp również z poziomu komputera PC i Mac – za pomocą aplikacji GG. Wystarczy wybrać zakładkę folderu i wybrać opcję Moje pliki. GG Dysk jest zintegrowany z oknem rozmowy programu GG, dzięki czemu wgrywając plik w oknie rozmowy, jest on przenoszony do GG dysk. Pliki można łatwo usunąć z archiwum.  

 

Pliki zapisane na GG dysk mogą być przechowywane w folderze lokalnym – na komputerze. Wówczas na biężaco pliki są uaktualniane np. gdy dokonany edycji jakiegoś dokumentu przy użyciu aplikacji mobilnej czy innego komputera z dostępem do twojego konta GG dysk

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0