OnlineAplikacjeGamegen

Gamegen Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Gamegen
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
442

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Obsługa gier PC i konsolowych
  • Atrakcyjny wygląd interfejsu
  • Społeczność
Minusy:
  • Zdarzają się problemy z aktualizacją danych z PlayStation Network

Gamegen to aplikacja online stworzona z myślą o graczach. Wystarczy kilka chwil, by usługa zaczęła zbierać informacje o tytułach, w które gramy i zdobytych osiągnięciach na różnych platformach. 

 

Po założeniu konta, użytkownik może podać swój login do platformy Steam, Xbox Live, PlayStation Network oraz Facebook, by w profilu na Gamegen pojawiały się informacje o wszystkich uruchomionych grach wideo, zdobytych osiągnięciach, datach ostatniego włączenia tytułu oraz stopniu jego ukończenia. Serwis oblicza nasze doświadczenie w postaci punktów i zestawia go z innymi graczami, dzięki czemu możemy porównać czy nasze osiągnięcia w grze są powyżej czy poniżej średniej. Użytkownicy mogą łączyć się w grupy, założyć fanpage lub bloga.

 

W Gamegen zaimplementowano system odznak wzorowany na osiągnięciach ze Steama, Xbox Live czy PSN-u: gracz otrzymuje nagrody za udział w społeczności, liczbę ukończonych gier itd. Co miesiąc wybierany jest Gracz Miesiąca, a na koniec roku – Gracz Roku. 

 

Zaletą systemu jest bezpieczeństwo – nie musimy podawać haseł do Steama, Xbox Live czy Facebooka – wystarczy nasz login. Serwis weryfikuje czy jest to nasze konto w chwili, gdy do znajomych w danej usłudze dodamy konto Gamegen. Dopiero wtedy pobierane są informacje o grach.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0