OnlineAplikacjeGamersGate

GamersGate Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
GamersGate
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
412

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Sporo promocji
  • Duża biblioteka gier
  • Brak klienta
  • Wiele gier sprzedawanych w formie klucza do Steam
Minusy:
  • Nieatrakcyjna stylistyka

GamersGate to aplikacja online będąca sklepem z cyfrowymi wersjami gier. Cechą szczególną usługi jest brak standardowego klienta znanego ze Steama czy Origina. 

 

Serwis posiada bardzo szeroką bibliotekę gier – to ponad 5000 tytułów, z których znajdują się zarówno tytuły największych wydawców takich jak EA, Ubisoft czy SEGA, jak również gry niezależne oraz niewielkich, kilkunastoosobowych zespołów deweloperskich. GamersGate to jedna z ciekawszych platform dla branży indie. 

 

Oferta gier jest częściowo wolna od DRM-u, czyli zabezpieczeń. Niektóre gry  są sprzedawane w formie kodu na Steam, a większość tytułów to integralna część GamersGate. Kupowanie, instalacja i użytkowanie takich tytułów jest niezwykle proste, bowiem firma nie utrudnia korzystania z gier własnym DRM-em. Warto zwrócić uwagę, że usługa jest ściśle powiązana z firmą Paradox Interactive, twórcami serii Europa Universalis. Z tego względu wszystkie gry wydawane przez tego producenta i wydawcę są oferowane w GamersGate, często w atrakcyjnych cenach. 

 

GamersGate posiada wbudowany program lojalnościowy, w którym gracz otrzymuje punkty za różnego rodzaju aktywności w serwisie np. za pisanie recenzji czy pomaganie innym graczom. Punkty można zamienić na gry dostępne w usłudze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0