OnlineAplikacjeGmail

Gmail Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
350

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duże możliwości
  • Stabilność serwerów
Minusy:
  • Ograniczenie wielkości załącznika

Gmail to usługa Google dająca dostęp do konta pocztowego. Wiadomości e-mail można sprawdzać bezpośrednio z okna przeglądarki oraz podpinając konto do programu pocztowego za pomocą protokołów POP oraz IMAP. Gmail został również przystosowany do współpracy z mobilnymi programami pocztowymi wbudowanymi w smartfony. Użytkownik może połączyć konto Gmail z Outlookiem, Thunderbirdem czy iPhonem. 

 

Pojemność konta Gmail jest współdzielona z innymi usługami Google i darmowe konto zapewnia 15 GB miejsca. Do wiadomości e-mail można dodawać załączniki, które nie mogą przekraczać 100 MB. Informacje o nowych e-mailach mogą wyświetlać się na pulpicie.  Program obsługuje również skróty klawiaturowe ułatwiające dostęp do funkcji konta.

 

Użytkownik ma możliwość modyfikacji wyglądu Gmaila w wersji online, przez zastosowane motywów. Możliwe jest również skonfigurowanie wiadomości dotyczącej nieobecności, zmiany kodowania wiadomości, nadawanie etykiet, eksportowanie i importowanie poczty i kontaktów z Yahoo!, AOL czy Hotmail.  W zakładce Laboratorium Gmail możliwe jest instalowanie eksperymentalnych rozszerzeń i modyfikacji wyglądu i funkcji serwisu.

 

Twórcy zadbali o to, by konto było zabezpieczone przed spamem i phishingiem. Gmial nie może być również wykorzystywany do wysyłania wiadomości typu spam. 

 

W Gmailu zintegrowano funkcję czatu pozwalającego na rozmowy tekstowe, głosowe i wideo. Czat może zostać wyłączony. Gmail otwierany w oknie przeglądarki może działać tak jak klient pocztowy. W tym celu należy posiadać przeglądarkę Chrome i zainstalować dodatek Google offline. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0