OnlineAplikacjeGoogle Alerty

Google Alerty Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
412

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Darmowa
  • Prosta obsługa
  • Spełnia swoje zadanie
Minusy:
  • Mała liczba opcji dodatkowych

Śledzisz jakiś temat w internecie? Nie musisz co kilka godzin wpisywać go w wyszukiwarkę. Możesz wykorzystać Google Alerty – prostą aplikację online, która pozwala na obserwowanie konkretnego hasła. 

 

Interesuje się jakaś specyficzna tematyka? A możesz opinia na temat twojej firmy lub produktu? Podaj hasło wyszukiwania (może to być np. nazwa twojej firmy) i zdefiniuj wymagania dotyczące raportów. Chcesz dostawać raz dziennie tylko najlepsze wyniki? A może wszystkie wyniki raz tygodniowo – w Google Alerty możesz to precyzyjnie ustalić i zlecić wysyłanie na konto e-mailowe. Dzięki tej prostej aplikacji możesz na śledzić jeden lub wiele tematów w internecie, niemal całkowicie automatycznie. Wystarczy raz skonfigurować alerty, by stale otrzymywać nowe biuletyny. Program daje możliwość eksportu alertów do pliku CSV w celach archiwizacji lub wykorzystania w innych aplikacjach.

 

Alerty mogą być wysyłane na adres e-mail lub do kanału RSS jeśli posiadamy konto Google.  Aplikacja jest dostępna w oknie przeglądarki, całkowicie za darmo. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i polskiej wersji językowej, konfiguracja Google Alerty jest bardzo prosta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0