OnlineAplikacjeGoogle Cloud Print

Google Cloud Print Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetne działanie
  • Możliwość wykorzystania w domu i firmie

Google Cloud Print to usługa sieciowa dająca dostęp do drukarek sieciowych w każdym miejscu na świecie, gdzie użytkownik ma możliwość połączenia się z internetem. 

 

Google Cloud Print wykorzystuje drukarki stale podłączone do sieci i pozwala na zlecenie wydruku z komputerów, smartfonów czy tabletów zapewniając bezpieczeństwo przesyłanych danych dzięki protokołowi HTPPS. 

 

Za pomocą Google Cloud Print możesz wydrukować dowolny dokument: od ekranu strony internetowej, przez pliki PDF, arkusze kalkulacyjne, skończywszy na grafice. 

 

Urządzenia są stale podpięte pod konto Google i można nimi na bieżąco zarządzać. Drukarki można wykorzystywać samodzielnie lub udostępniać – rodzinie, znajomym czy współpracownikom.  Warto przy tym wspomnieć, że Google Cloud Print wspiera nie tylko urządzenia nowej generacji, posiadające dostęp do sieci, ale również tradycyjne urządzenia oparte na łączności kablowej, co oznacza, że można wykorzystać dowolną posiadaną drukarkę. 

 

Wiele drukarek zostało przystosowanych do drukowania w chmurze (oznaczenie Google Cloud Print Ready). To produkty firm HP, Kodak, Epson, Oki, Canon, Samsung, FedEx Office, Dell, Brother, Ricoh czy Konica Minolta. Usługa pozwala również na wykorzystanie serwera druku Lantronix. Konfiguracja drukarek każdego z producentów została dokładnie wyjaśniona. 

 

Google Cloud Print współpracuje z wieloma platformami: iOS, Android, przeglądarką Chrome, systemem Chrome OS. Producent dostarcza odpowiednie sterowniki dla Windowsa. Z Google Cloud Print możesz korzystać bez opłat. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0