OnlineAplikacjeGoogle URL Shortener

Google URL Shortener Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
452

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Szybkość działania
  • Darmowa
  • Prostota
Minusy:
  • Brak oficjalnych aplikacji mobilnych

Google URL Shortener, dostępny pod skrótowym adresem goo.gl, to narzędzie do skracania adresów internetowych stworzone przez Google. Serwis jest dostępny za darmo, skraca link w ciągu chwili i daje dostęp do historii wszystkich wykonanych operacji. 

 

By korzystać Google URL Shortener nie musisz posiadać konta Google, ale wówczas musisz podać kod Captcha oraz nie masz dostępu do historii. Po zalogowaniu się na dane Konta Google, otrzymasz pełną funkcjonalność, bez ograniczeń i płatnych opcji. 

 

Google URL Shortener jest dostępne jedynie w angielskiej wersji językowej, ale wystarczy przekopiować link do okna i wybrać Shorten URL. Link pojawi się automatycznie.

 

Z Google URL Shortener możesz korzystać na komputerach, jak również platformach mobilnych. Wydano m.in. aplikację online na Android i pluginy do CMS-ów takich jak Wordpress. Wersja na Android posiada rozbudowane funkcje, ze szczególnym uwzględnieniem statystyki. Uwaga: URL Shortener na Android nie jest oficjalną aplikacją Google, ale wykorzystuje technologię z wersji online, dostępnej w przeglądarce, dzięki temu, że Google udostępnia API dla deweloperów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0