OnlineAplikacjeGoogle+

Google+ Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
471

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Atrakcyjny interfejs
  • Hangouty
Minusy:
  • Mniejsza popularność niż Facebooka

Google+ to jeden z największych serwisów społecznościowych, który pozwala na komunikację ze znajomymi i promowanie swojej twórczości.

 

Podstawowym wyróżnikiem Google+ od Facebooka i innych podobnych serwisów są kręgi. Użytkownik może podzielić znajomych na kategorie i udostępniać im te treści, które uważa za stosowne. Podczas publikowania możliwe jest korzystanie z hashtagów, znanych z Twittera. Zamiennikiem „lajków” z Facebooka są +1-ki przyznawane wpisom, zdjęciom czy filmom udostępnionym przez użytkowników.

 

W odróżnieniu od Facebooka, Google+ nie jest przeładowany funkcjami, dzięki czemu można go uznać za serwis nieco bardziej intuicyjny w obsłudze.

 

Jedną z najciekawszych funkcjonalności Google+ są Hangouty. Jest to komunikator tekstowy dający możliwość wysyłania zdjęć oraz funkcja wideorozmów zrealizowana w konwencji znanej ze Skype’a. Można je przeprowadzać przez komputer oraz smartfony, a później publikować na YouTube. 

 

Google+ jest silnie związane z nowoczesnymi telefonami – możliwe jest korzystanie z aplikacji na Android oraz iOS, w której mamy dostęp nie tylko do swojego profilu, ale również możemy tworzyć automatyczne kopie zapasowe swoich danych np. zdjęć. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0