OnlineAplikacjeGreenManGaming

GreenManGaming Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
GreenManGaming
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
360

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Liczne promocje
  • Duża oferta gier
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej sklepu

GreenManGaming to jeden z popularniejszych serwisów oferujących cyfrowe wersje gier. Oferta sklepu to produkty dużych wydawców, nowości, gry retro, indie oraz dodatki DLC. Przekrój oferty jest bardzo duży.

 

Oferta sklepu składa się z tysięcy produkcji różnych wydawców. Część z nich jest sprzedawana w postaci kodów na Steam, inne są dostępne do pobrania bezpośrednio z konta użytkownika GreenManGaming. Gry są starannie opisanie, jeśli chodzi o zastosowane zabezpieczenia DRM.

 

W ofercie sklepu codziennie pojawiają się nowe promocje – cena może być niższa nawet o 90% w stosunku do standardowej. Gry są sprzedawane w funtach, a serwis jest dostępny w angielskiej wersji językowej. W odróżnieniu do serwisu Steam, użytkownik nie musi pobierać i instalować klienta, który daje dostęp do biblioteki. Sklep działa całkowicie online.

 

Nietypową funkcją GreenManGaming jest możliwość sprzedawania gier, które nas nie interesują. Użytkownik może stracić do nich dostęp, odzyskując część wydanych pieniędzy. Środki zasilają portfel (GMG Credit) i można je wydać na nowe produkcje. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0