OnlineAplikacjeGrooveshark

Grooveshark Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Escape Media Group
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
447

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Transmisje
  • Brak konieczności rejestracji
  • Darmowy dostęp do biblioteki muzycznej
Minusy:
  • Brak klienta PC

Grooveshark to jeden z najpopularniejszych serwisów pozwalających na słuchanie muzyki w przeglądarce internetowej. Usługa, nawet w wersji darmowej, nie posiada ograniczeń dotyczących czasu słuchania utworów – użytkownik może korzystać do woli z ponad 15 milionów utworów dostępnych na serwerach. 

 

Grooveshark nie posiada klienta na komputery PC, tak jak jego konkurent – Spotify. Nie zmienia to jednak faktu, że korzystanie z aplikacji jest wygodne, a wyszukiwanie muzyki – proste. Warto odnotować fakt, że korzystanie z podstawowych funkcji takich jak słuchanie muzyki jest możliwe bez rejestracji. Serwis oferuje tylko formę streamingu – nie ma możliwości pobrania plików muzycznych na dysk twardy. Użytkownik może za to w łatwy sposób kolejkować kolejne płyty lub playlisty, dzięki czemu muzyka może być odtwarzana godzinami bez naszej ingerencji.

 

Bardzo ciekawą funkcją Grooveshark są transmisje – użytkownicy mogą prowadzić własne audycje, korzystając z biblioteki serwisu, a słuchacze – komentować na czacie. 

 

Korzystanie z aplikacji może być przyjemniejsze jeśli usuniemy reklamy, co oferuje płatny abonament. Subskrypcja Anywhere, pozwalająca na odtwarzanie muzyki w telefonach, co daje pełen dostęp do biblioteki muzycznej w każdym miejscu, gdzie nasz smartfon łapie zasięg. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0