OnlineAplikacjeHappyHair

HappyHair Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Eureco s.r.o.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
3098

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ogromna baza fryzur
  • Łatwa obsługa
  • Funkcja modyfikowania przykładowych zdjęć
Minusy:
  • Członkostwo Start to tylko demo

HappyHair to aplikacja online powstała z myślą głównie o kobietach. To  program pozwalający na sprawdzenie swojej nowej fryzury jeszcze przed pierwszym strzyżeniem czy farbowaniem.

 

Dużą zaletą jest prosty interfejs. Nawet niedoświadczony użytkownik poradzi sobie z wystylizowaniem swojej osoby. Użytkownik ma dwie możliwości - albo wczytać swoje zdjęcie, które powinno być tradycyjnym portretem z dobrze widoczną twarzą, albo wybrać jedna z przykładowych fotografii prezentujących osoby o różnym kształcie twarzy. Jeśli decydujemy się na zdjęcie poglądowe, można dokonać modyfikacji obrysu twarzy. Po przygotowaniu zdjęcia możesz rozpoczynać zabawę w stylizację!

 

W bazie aplikacji znajdują się tysiące fryzur różnych długości i kolorów: zarówno proste, uniwersalne uczesania, jak i bardziej awangardowe stylizacje, wzorowane na fryzurach gwiazd show biznesu.  Każdą fryzurę można pofarbować na jeden z 52 odcieni.  Największa liczba fryzur jest odpowiednia dla kobiet, ale w HappyHair znajdziesz również fryzury męskie.

 

Program działa online, w oknie przeglądarki, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. HappyHair możesz włączyć na każdym komputerze wyposażonym w połączenie internetowe.

 

HappyHair można uruchomić w wersji darmowej (Start), posiadającą ograniczoną do 8 liczbę fryzur z każdego typu (ślubne, wieczorowe, gwiazd, męskie, emo, punk czy krótkie). Po wykupieniu abonamentu Premium, otrzymujemy dostęp do ponad 7 tys. fryzur (ich liczba cały czas rośnie). Koszt miesięcznej subskrypcji to 6,33 zł przy zakupie na trzy miesiące za pomocą płatności SMS ( 19 złotych netto (plus VAT).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0