OnlineAplikacjeHellShare

HellShare Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
I&Q group
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
354

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Maksymalna wielkość pliku to aż 2 GB
Minusy:
  • Prędkość pobierania darmowego użytkownika nie jest największa

HellShare to działający od 2007 roku serwis hostingowy, w który można udostępniać różnego rodzaju pliki o wielkości do 2 GB włącznie. By móc rozpocząć wysyłanie danych na serwery, konieczne jest założenie darmowego konta. Pobierać można bez rejestracji. Serwis oferuje program partnerski - jeśli udostępniane pliki będą często pobieranie, HellShare będzie dzielić się zarobionymi pieniędzmi.

 

Pliki, które są przechowywane na serwerach HellShare można pobierać za darmo, z ograniczeniami prędkości lub płatnie, wykorzystując punkty kredytowe, które pobierający musi wykupić przez płatność przelewem lub SMS-em. Twórcy zapewniają, że ściąganie jest anonimowe.

 

Serwis posiada polski interfejs, ale w niektórych miejscach mogą pojawić się komunikaty po czesku, gdyż właścicielem HellShare jest czeska firma  I&Q group.

 

HellShare może działać całkowicie w oknie przeglądarki - na stronie głównej serwisu wbudowano narzędzie do wygrywania plików. Użytkownik może również pobrać aplikację Upload Menadżer, które pozwala na łatwiejsze zarządzanie swoim kontem oraz m.in. automatyczne rozpoczynanie uploadu kolejnych plików. Program jest dostępny na platformie Windows, Linux oraz MacOSX.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0