OnlineAplikacjeHere Maps

Here Maps Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Nokia
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
501

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Mapy dla całego świata
  • Świetna szata graficzna map i interfejsu
  • Prosta obsługa
  • Całkowicie darmowa
Minusy:
  • Konieczność posiadania konta by otrzymać dostęp do niektórych funkcji

Here Maps to aplikacja online dająca dostęp do szczegółowych map państw z całego świata przygotowywanych przez wiele lat przez Nokię. Początkowo dane były dostępne tylko dla komórkowego systemu nawigacyjnego Ovi Maps, jednak teraz Nokia udostępnia je również w formie internetowej, w pełni interaktywnej, mapy całego świata. Baza est tworzona od 30 lat przez firmę Naviteq i Nokię. Aktualnie usługa oferuje mapy dla 196 krajów. 

 

Aplikacja pozwala na szybkie wyszukiwanie konkretnej ulicy w mieście, miasteczku lub niewielkiej wsi. Poza tym, program pozwala na wytyczanie trasy do tego miejsca od wybranej przez nas lokalizacji. Dzięki stałych aktualizacjom drogowym, Here Maps pozwala na sprawdzenie warunków drogowych: korków, jak również – pogody. Podczas każdego dnia przeprowadzane jest 2,7 miliona zmian w danych. 

 

Pełny dostęp do wszystkich funkcji jest możliwy po zarejestrowaniu się w usłudze Here Maps lub wykorzystanie swojego uniwersalnego konta firmy Nokia. 

 

Here Maps wyróżnia się atrakcyjnym interfejsem, dostępnym w polskiej wersji językowej. Obsługa mapy jest niezwykle intuicyjna, a Here można uruchomić bez problemu na każdej popularniej przeglądarce internetowej bez żadnych opłat. Z danych Here Maps korzysta nawigacja Here Drive, znana z telefonów Nokia Lumia. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0