OnlineAplikacjeHightail

Hightail Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Hightail Inc
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
391

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Bezpieczeństwo danych
  • Obsługa dużych plików
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Hightail to usługa działająca w chmurze, dająca możliwość dzielenie się plikami. Serwis powstał w 2004 roku pod nazwą YouSendIt i działał jako tradycyjny hosting plików. Przez ten czas wyewoluował do usługi służącej do bezpiecznego dzielenia się plikami np. w ramach projektu w pracy, na studiach czy jako narzędzie dla grupy przyjaciół. 

 

Serwis jest dostępny w oknie przeglądarki oraz z poziomu aplikacji na iOS (iPhone, iPad), Android oraz jako dodatek do Microsoft Outlook. Producent przygotował również aplikację na Windows oraz Mac. W swojej podstawowej wersji Hightail jest dostępny za darmo - wówczas pozwala na przechowywanie do 2 GB plików, z których 250 MB może być udostępniane innym osobom. Płatne plany pozwalają na pozbycie się tych ograniczeń (m.in. nielimitowana przestrzeń dyskowa) i kosztują od 149,99 dolarów rocznie. Firma pozwala również na zdefiniowanie planu dla dużych firm. Dane przechowywane w Hightail są zabezpieczone algorytmami szyfrującymi. Przed zakupem płatnej subskrypcji można sprawdzić ją w ramach darmowego okresu testowego.

 

W przypadku płatnej subskrypcji, maksymalna wielkość pliku jaki można wysłać to aż 10 GB, co pozwoli m.in. na przekazywanie filmów w jakości HD czy dużych projektów graficznych i audiowizualnych. 

 

Interfejs usługi Hightail nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, a oferta nie jest dostosowana do realiów Polski.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0