OnlineAplikacjeHushmail

Hushmail Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
Hush Communications Ltd.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wysokie bezpieczeństwo
Minusy:
  • Brak w pełni funkcjonalnego, darmowego konta

Hushmail to działająca od 1999 roku usługa online dająca dostęp do poczty e-mail, przygotowana z dużą dbałością o bezpieczeństwo danych. Serwis, w odróżnieniu od innych kont pocztowych, wykorzystuje technologię szyfrowania Pretty Good Privacy (PGP)

 

Hushmail nie daje dostępu do naszych wiadomości aplikacjom dostosowującym reklamy – oznacza to, że e-maile nie są skanowane przez roboty wyszukując słowa kluczowe, mogące odkryć, czym się interesujemy, co zamawiamy w sieci czy o czym piszemy do znajomych. 

 

W swojej podstawowej wersji Hushmail jest darmowy, jednak plan Free jest bardzo ubogi – poczta ma zaledwie 25 MB. By korzystać z serwisu, jako z domyślnej poczty, konieczne będzie wykupienie planu płatnego, który kosztuje od 34.99 rocznie (1 GB pamięci). Za 49.98 dolarów można otrzymać 10 GB pojemności. Hushmail nie jest konkurencyjny z popularnymi, darmowymi kontami e-mail, takimi jak Gmail, Yahoo czy Outlook, jednak ma tę przewagę, że gwarantuje znacznie większe bezpieczeństwo

 

Pocztę można sprawdzać nie tylko online, w oknie przeglądarki, ale również konfigurując programy pocztowe w technologii IMAP lub POP – są to m.in. aplikacje z rodziny Outlook, Mac Mail, Thunderbird czy narzędzia pocztowe smartfonów opartych na systemie Android, BlackBerry, iOS.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0