OnlineAplikacjeIM+

IM+ Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
Shape
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
318

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Wiele protokołów
  • Wersje mobilne
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

IM+ jest komunikatorem online, działającym w formie aplikacji w oknie przeglądarki, która daje dostęp do wielu kont z popularnych komunikatorów. 

 

By rozpocząć pracę z IM+, użytkownik musi założyć konto lub zalogować się przy użyciu Facebooka. Kolejnym krokiem jest podpięcie kont z innych komunikatorów i stron społecznościowych. IM+ obsługuje Komunikator Facebook, Google Talk, protokół Jabber, ICQ, MSN, Yahoo, AIM oraz MySpace. Dzięki temu można mieć znajomych z różnych serwisów w jednym miejscu i prowadzić z nimi rozmowy. Użytkownik ma dostęp do historii rozmów, może przesyłać zdjęcia i pliki. O przyjściu  nowej wiadomości może informować notyfikacja dźwiękowa, tekstowa lub w formie okienka (tylko na Google Chrome). 

 

Program jest dostępny w angielskiej wersji językowej, ale interfejs jest prosty. 

 

IM+ można wykorzystać jako komunikator działający w oknie przeglądarki, ale program posiada również aplikacje mobilne, które zainstalujesz na iPhone/iPad, BlackBerry, Windows Mobile, Symbian, Java  oraz WebOS. W przypadku wersji mobilnych, do komunikacji, IM+ wykorzystuje połączenie internetowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0