OnlineAplikacjeIMDb

IMDb Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
IMDb
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
345

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Największa baza filmowa
Minusy:
  • Archaiczny wygląd

IMDb jest największą na świecie bezą filmową tworzoną od 1990 roku. Serwis skupia w sobie tysiące filmów, seriali i twórców: od scenarzystów, przez aktorów, kończąc na reżyserach.  W IMDb możesz sprawdzać daty premier, fotosy, plakaty, informacje o wydaniach DVD, Blu-Ray w wybranych krajach czy pełną obsadę. Na karcie filmu znajdują się zwiastuny, recenzje użytkowników oraz ocena użytkowników. 

 

IMDb posiada funkcje społecznościowe. Miłośnicy kina mogą wykorzystać serwis jako miejsce,  którym odnajdą filmy, które również mogą im się spodobać. Wystarczy oceniać filmy, by otrzymać sugerowane obrazy, warte uwagi. Wybrane filmy i seriale można dodawać do listy "do obejrzenia". 

 

IMDb ma rozbudowany system rankingów. Szukając interesujących filmów można skorzystać z listy najlepiej ocenianych (IMDb Top 250), najlepszych filmów po gatunkach, popularnych seriali czy produkcji, które zdobyły najwięcej nagród. IMDb zajmuje się również nowościami, prezentując najlepiej oceniane filmy oraz pokazując ich wyniki finansowe (Box Office). 

 

Specjalnym działem serwisu jest IMDBPro, stworzonym z myślą o osobach związanych z branżą filmową. W ramach serwisu możesz odnaleźć informacje o castingach i stworzyć swoje konto zawierające zdjęcie, dema, CV i zdjęcia próbne, które mogą pomóc Ci odnaleźć się w świecie filmowym. Dostęp do tej sekcji jest płatny, a przed zapłaceniem za usługę można rozpocząć 30-dniowy okres próbny.

 

Z IMDb możesz korzystać bez opłat i zarejestrowanego konta. Do funkcji społecznościowych konieczne jest posiadane darmowego konta. Baza jest dostępna zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i platform mobilnych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0