OnlineAplikacjeImgur

Imgur Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Imgur
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
414

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Szybkość działania
  • Darmowe
  • Narzędzie do tworzenia memów
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Imgur to serwis pozwalający na umieszczanie zdjęć w internecie w maksymalnie prosty i szybki sposób. W odróżnieniu do wielu serwisów dający możliwość tworzenia rozbudowanych galerii, Imgura cechuje prostota. By wysłać zdjęcie wystarczy kilkanaście sekund.

 

Serwis nie wymaga rejestracji do dokonania przesyłu fotografii. Wystarcz kliknąć Upload Images i wybrać metodę dostarczenia zdjęcia. Zdjęcia można przesłać na cztery sposoby: za pomocą eksploratora systemowego, przeklejając link do zdjęcia w internecie, metodą przeciągnij i upuść lub kopiując ze schowka (Ctrl + V). Fotografie mogą być w formacie JPG lub GIF. W przypadku pliku GIF plik może mieć nawet 50 MB.

 

Zdjęcie może być wysłane pojedynczo lub w formie albumu, do którego można dodawać nowe zdjęcia. Użytkownik może nadać odpowiednie ustawienia prywatności i dokonać podstawowej edycji: zmniejszyć rozmiar, obrócić, nanieść tekst, dorysować strzałkę czy nadać efekty. 

 

Oddzielną częścią Imgura jest narzędzie do tworzenie memów, czyli zdjęć z zabawnymi podpisami. Serwis posiada bazę zdjęć i daje możliwość szybkiego wprowadzenia swoich tekstów i opublikowania mema.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0