OnlineAplikacjeIndie Gala

Indie Gala Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Indie Gala
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
287

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duża liczba gier w zestawach
Minusy:
  • Ograniczona oferta gier za minimalną kwotę

Indie Gala to jeden ze sklepów online powstałych po sukcesie Humble Bunde, sprzedającego gry w myśl zasady „zapłać ile chcesz”. Ta filozofia również przyświecała twórcom tej inicjatywy, jednak nie obyło się bez zmian. 

 

Minimalna kwota, którą należy przeznaczyć na zestawy gier w Indie Gala to dolar, jednak większość produkcji jest dostępna w przypadku przekroczenia drugiego pułapu cenowego, który najczęściej wynosi około 4 – 5 dolarów. Wówczas użytkownik otrzymuje dostęp do kilku gier. Produkcje oferowane w ramach Indie Gala są w postaci kodów do serwisów wydających gier: Steam, GOG.com oraz Desura. By móc je pobrać, konieczne jest posiadanie darmowego konta w tych usługach. Serwis oferuje głównie dostęp do gier na Windows, jednak znajdują się również edycje przystosowane do uruchomienia na Linuksie, Mac oraz Androidzie.

 

Oferta Indie Gala zmienia się co jakiś czas, a bundle nie powracają do sprzedaży, więc warto sprawdzać o stronę główną lub zapisać się do subskrypcji. Serwis jest dostępny w angielskiej wersji językowej, płatność należy przeprowadzić w dolarach, a do jej wykonania potrzebna jest karta kredytowa, konto PayPal i Google Wallet. Serwis jest również przystosowany do płatności w bitcoin. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0