OnlineAplikacjeInteraktywna Mapa Polski

Interaktywna Mapa Polski Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Mapy
Producent:
Concepto S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Informacje turystyczne
Minusy:
  • Brak możliwości wyznaczania trasy

Interaktywna Mapa Polski to nietypowe rozwiązanie mapowe, różniące się znacznie od najbardziej znanych map internetowych takich jak Mapy Google czy Targeo. 

 

Użytkownik może wyszukać konkretną miejscowość lub zacząć samodzielne przeszukiwanie map - wybierają województwo, a później interesujący go powiat. Po wybraniu miasta, otrzymujemy informacje dotyczące historii, atrakcji turystycznych, dane kontaktowe oraz demograficzne. 

 

Interaktywna Mapa Polski nie została zbudowana w tak nowoczesny sposób jak Mapy Google czy Bing - nie jest tak multimedialna, nie ma możliwości wyszukiwania konkretnych miejsc na mapie czy korzystania z nawigacji kierującej nas z punktu A do B. Interaktywna Mapa Polski bardziej nada się do wyszukiwania podstawowych informacji o miastach i powiatach niż jako mapa Polski. Wszystko za sprawą braku szczegółowości danych mapowych oraz braku podstawowych funkcji.

 

Poza mapą Polski, serwis posiada również dane demograficzne dotyczące ludności w województwach oraz powierzchni. Dodatkiem jest również baza imprez, uzupełniająca informacje turystyczne. Interaktywna Mapa Polski może okazać się ciekawą propozycją przed planowanym urlopem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0