OnlineAplikacjeInteria Poczta

Interia Poczta Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
Interia.pl
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
360

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Nieograniczona pojemność
Minusy:
  • Dzienny transfer 1 GB

Interia Poczta to usługa pocztowa serwisu interia.pl charakteryzująca się nielimitowaną pojemnością dyskową. Na serwerach serwisu możesz przechowywać tysiące e-maili i załączników. Jedynymi ograniczeniami są: obsługa plików o maksymalnym rozmiarze 100 MB oraz dzienny transfer na poziomie 1  GB. 

 

Konto bezpłatne daje dostęp do trzech domen: interia.pl, interia.eu, poczta.fm, które są wykorzystywane w adresach e-mail.  Bezpieczeństwo korzystania z usługi zapewnia protokół szyfrujący SSL oraz filtr antywirusowy i antyspamowy. 

 

Wygląd interfejsu można zmieniać stosując skórki. Twórcy przygotowali 22 wersje kolorystyczne od stonowanych po wyraziste m.in. pomarańczową czy różową.

 

W zakresie zarządzania wiadomościami, serwis oferuje podstawowe funkcje gwarantujące wygodne katalogowanie e-maili. Możliwe jest tworzenie folderów i przenoszenie tam wiadomości, eksportowanie, importowanie bazy wiadomości, oznaczanie flagami czy tworzenie filtrów. Z poziomu serwisu można wydrukować list. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania autorespondera, przekierowania wiadomości na inne konto czy podłączenia konta pod program pocztowy w komputerze czy na smartfonie. 

 

Interia Poczta pozwala na zintegrowanie wielu kont e-mail w ramach jednego serwisu. Możliwe jest podłączenie kilku kont innych dostawców w ramach serwisu.  Użytkownik może odbierać i wysyłać wiadomości z kont zewnętrznych np. Gmaila czy Poczta WP.pl. 

 

Interia Poczta jest dostępna w darmowej wersji oraz płatnej. Licencja na rok to wydatek 14,76 zł. W wersji Pro dzienny transfer wzrasta do 10 GB, a poczta otrzymuje nowe funkcje m.in. możliwość tworzenia bezpłatnych kopii bezpieczeństwa, usunięcie  reklam, jak również dostęp do większej ilości domen. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0