OnlineAplikacjeIpla.tv

Ipla.tv Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
IPLA
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
281

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża oferta sportowa
  • Wiele pakietów
  • Dużo darmowych materiałów
Minusy:
  • Toporna i pełna reklam aplikacja na Windows

Ipla.tv to serwis VOD powiązany z telewizją Polsat. W swoim katalogu posiada bibliotekę seriali, programów informacyjnych, talk-show, reality show , sportowych oraz talent show ze wszystkich kanałów telewizji Polsat.  W ofercie znajdują się również programy i animacje dla dzieci. Duża część oferty jest darmowa, ale korzystanie z serwisu wymaga oglądania reklam przed rozpoczęciem projekcji i w jej trakcie.

 

Ipla.tv pozwala na oglądanie transmisji na żywo, a nawet całych kanałów telewizyjnych. Najczęściej są to wydarzenia sportowe transmitowane przez sportowe kanały Polsat. Dostęp do niektórych transmisji wymaga opłaty - najczęściej to 4,99 zł. 

 

Serwis posiada szereg pakietów, które można wykupić, by zwiększyć funkcjonalność Iplii. Ipla Extra uprawnia do ściągania filmów na tablet i telefon, usuwając przy tym reklamy i uruchamiając jakość HD. Ipla Net TV daje dostęp do kanałów na żywo i programów Discovery, Filmbox, Kino Polska czy 4Fun TV. Przygotowano również pakiety tematyczne Ipla Sport czy Ipla Premiery. Oferta komercyjnej subskrypcji jest duża, a klienci sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu mogą liczyć na zniżki.

 

Serwis jest dostępny w przeglądarce, w formie aplikacji online, ale przygotowano również aplikacje mobilne na Windows, platformy mobilne (iOS, Android, Windows Phone) oraz telewizory różnych marek. Ipla.tv jest również dostępna na konsoli PlayStation 3 i w dekoderach Cyfrowego Polsatu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0