OnlineAplikacjeIplex

Iplex Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Iplex
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
344

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duży wybór darmowych filmów
  • Możliwość wyłączenia reklam za niewielką opłatą
Minusy:
  • Niewielka liczba tytułów premium

Iplex to platforma dająca dostęp do wideo na żądanie, czyli materiałów VOD, pochodzących z legalnego źródła. 

 

W ofercie Iplex możesz znaleźć zarówno filmy darmowe, jak i płatne różnych gatunków. W katalogu można odnaleźć komedie, dramaty, filmy sensacyjne, thrillery, czy filmy familijne. Nie zabrakło bajek dla dzieci i seriali. Materiały pochodzą z różnych stron świata: obok filmów polskich i amerykańskich, nie brakuje również kina europejskiego. Oferta darmowego konta w Iplex składa się z 355 darmowych filmów, które są przerywane blokami reklamowymi. Darmowe konto jest dostępne nie tylko z poziomu przeglądarki internetowej, ale również w telewizorach SmartTV Samsung, Toshiba i Panasonic, jak również w telewizji kablowej Toya. 

 

Iplex oferuje również dwa komercyjne pakiety. Iplex Zero to najtańsza forma pozwalająca na usunięcie reklam. Za 19,99 zł rocznie pozbywamy się bloków reklamowych w bezpłatnych materiałach wideo. By otrzymać dostęp do filmowych hitów, konieczne jest wykupienie Iplex Plus, którego koszt to od 8,9 zł miesięcznie. 

 

By oglądać w Iplex konieczne jest posiadanie plugin Widevine, który jest dostępny na przeglądarkach Chrome, Firefox, Safari i Internet Explorer. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0