OnlineAplikacjeIvona

Ivona Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
IVONA Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
825

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Odsłuch tekstu w wielu językach
  • Sprawne działanie
  • Dobra jakość dźwięku
Minusy:
  • Limit znaków

Ivona to zaawansowany syntezator mowy dostępny w postaci płatnej aplikacji komputerowej, jednak jego bardzo podstawowa funkcjonalność jest oferowana za darmo, w formie aplikacji online. 

 

Ograniczenia są niestety spore – limit znaków, które za jednym razem może przeczytać program jest restrykcyjna – to tylko 250 znaków, co odpowiada maksymalnie kilku zdaniom. Chcąc wykorzystać program do przeczytania tekstu z Internetu, konieczne będzie kopiowanie go w częściach lub zakup programu komputerowego Ivona

 

Program online nie posiada również możliwości zapisywania pliku dźwiękowego jako mp3. Na plus można za to zaliczyć bogatą ofertę głosów – polskich oraz obcych. Ivona online pozwala na przeczytanie angielskiego tekstu w akcencie brytyjskim, walijskim, amerykańskim, jak również w innych językach: niemieckim, hiszpańskim, rumuńskim, islandzkim, portugalskim czy holenderskim. To właśnie do nauki wymowy obcych wyrazów, syntezator online będzie najbardziej przydatny. Bez konieczności płacenia za program, możliwe będzie odsłuchanie wymowy w różnych językach i akcentach. 

 

Ci, dla których ta podstawowa funkcjonalność jest zbyt mała, muszą liczyć się z wydatkiem około 130 zł za program z jednym głosem. Kolejne trzeba dokupować pojedynczo lub w pakietach.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0