OnlineAplikacjeJango

Jango Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
JangoMusicNetwork
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
330

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba utworów
  • Aplikacje mobilne
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Jango pozwala na zaprojektowanie stacji radiowej, która będzie puszczała taką muzykę, jaką chcesz. W ofercie serwisu znajdują się dziesiątki stacji podzielone na gatunki i dekady w świecie muzycznym. Można sięgnąć po muzykę klasyczną, blues, alternatywną, rockową, dance, pop czy rock, jak również tematyczną np. związaną ze świętami. W Jango użytkownik może wybrać jednego artystę i słuchać muzyki pochodzącej tylko od niego, jak również wyszukiwać konkretnych utworów. Niektóre z nich posiadają również teledyski. 

 

Dużą zaletą jest możliwość przeglądania profili artystów, gdzie znajduje się krótka biografia, zdjęcia, lista piosenek, teksty czy zakładka z podobnymi artystami i stacjami radiowymi. Użytkownik w oparciu o swój gust może zbudować własną stację radiową wybierając kilku artystów dostępnych w Jango. 

 

Jango działa bez rejestracji, ale warto założyć konto, by mieć większe możliwości zarządzania stacjami radiowymi.  Wówczas można blokować utwory, które nam się nie podobają (wówczas lądują na liście banowanych piosenek), dodawać jako ulubione. Program prowadzi archiwum odsłuchiwanych stacji, co ułatwia powrót do muzyki, która nam się podobała.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0