OnlineAplikacjeKinoplex

Kinoplex Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
AGORA SA
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
434

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża oferta filmowa
  • Spor a liczba darmowych filmów
Minusy:
  • Nieatrakcyjny interfejs

Kinoplex pozwala na oglądanie legalnych filmów w telewizji. Serwis pracuje w technologii VOD - wideo na żądanie. Użytkownik może wybrać produkt z katalogu i w zależności od licencji - obejrzeć go za darmo lub wypożyczyć za niewielką opłatą. 

 

W ofercie Kinoplex znajdują się darmowe, najczęściej mniej znane filmy lub starsze hity. Większość filmów to produkty wymagające płatności. Wypożyczenie kosztuje kilka złotych (5 - 9 zł). Dużą zaletą Kinoplex jest fakt, że w swojej ofercie ma nie tylko hollywoodzkie produkcje, ale również kino europejskie, często niezależne produkcje, które były pokazywane tylko w kinach studyjnych lub od razu zostały wydane na DVD.

 

Większość oferty stanowią filmy, ale w serwisie znaleźć można również seriale. Dział z nimi powstał przy ścisłej współpracy z kanałem AXN.  Po wykupieniu pakietu AXN Now za 10 zł miesięczne, użytkownik może oglądać bez ograniczeń wszystkie materiały pochodzące z AXN. 

 

Kolejną kategorią materiałów dostępnych w Kinoplex są kreskówki: zarówno odcinkowe, jak i pełnometrażowe bajki i filmy familijne. 

 

Część materiałów jest dostępnych tylko dla abonentów Kinoplex Max. Po wykupienie subskrypcji na 30 dni (25 zł) użytkownik może oglądać bez ograniczeń całą ofertę filmową zawartą w tej kategorii. To ponad 200 pełnometrażowych filmów. Materiały są dostępne w wersji z polskimi napisami, dubbingiem lub lektorem.

 

Kinoplex, podobnie jak większość serwisów VOD, wykorzystuje technologię Silverlight do wyświetlania materiałów wideo i posiada funkcję pozwalającą na dostosowywanie jakości obrazu do prędkości łącza internetowego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0