OnlineAplikacjeLinkedIn

LinkedIn Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
LinkedIn
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Profesjonalny charakter serwisu
Minusy:
  • Średnio nowoczesny wygląd serwisu

LinkedIn to portal społecznościowy sprofilowany w kierunku kontaktów biznesowych. Użytkownicy serwisu umieszczają w nim informacje o przebiegu swojej kariery i komunikują się z kontrahentami i współpracownikami. Dzięki ogromnej bazie użytkowników (ponad 250 milionów) LinkedIn może być ważnym narzędziem w poszukiwaniu pracowników. Ponadto możliwe jest wyszukiwanie osób pracujących w interesującej nas firmie, by pozyskać informacje na temat warunków pracy. LinkedIn daje dostęp do tysięcy ofert pracy oraz informacji ze świata.

 

Serwis pozwala być na bieżąco w branży, w której się specjalizujesz i jest szczególnie popularny wśród osób związanych z komputerami, tworzeniem oprogramowania oraz szeroko pojętym biznesem internetowym. LinkedIn jest dostępnym w 20 językach, w tym po polsku. 

 

W porównaniu do Facebooka, LinkedIn ma bardziej formalny charakter i nie jest wykorzystywany jako narzędzie luźne narzędzie społecznościowe. To bardzo przydatne narzędzie biznesowe, które pozwala na promocję swojej osoby oraz łatwe kontaktowanie się ze współpracownicami. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0