OnlineAplikacjeLivestream

Livestream Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Livestream
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowy plan bez ograniczeń
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Livestream jest platformą działającą w chmurze dającą dostęp do organizowania transmisji multimedialnych na żywo. Dzięki obsłudze wielu urządzeń, serwis ma szerokie możliwości wykorzystania. 

 

Poza możliwością prowadzenia transmisji z komputer, Livestream obsługuje również urządzenia mobilne (iPad, iPhone, Android) jak i telewizory.  Serwis może przekazywać materiał w różnej jakości, w tym w HD. 

 

Odtwarzacz wideo jest prosty pod względem interfejsu i dość oszczędny, ale posiada zaawansowane funkcje pozwalające na płynne wyświetlanie materiałów wraz  z funkcją cofania transmisji.  Livestream daje możliwość umieszczania okien odtwarzacza na stronach internetowych.

 

Livestream ma swoją aplikację nazwaną Producent, która pozwala na zarządzanie transmisją z poziomu programu. Poza wersjami na Windows, Mac, iOS i Android, Livestream przygotował również aplikację na Google Glass.

 

Założenie konta i rozpoczęcie nadawania lub odbierania transmisji jest bezpłatne. Serwis nie publikuje reklam podczas oglądania i nie wprowadza ograniczeń dotyczącej liczby widzów nawet w przypadku darmowego konta. Płatne plany wprowadzają nowe funkcje takie jak brak konieczności logowania widza by rozpocząć oglądanie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0